Umělecká a PR agentura Arcadia Art Agency vznikla v roce 1992. Zakladatelem a ředitelem je Jan Krůta, textař (1200 textů - interpreti D. Janda, H. Hegerová, K.Gott, H. Zagorová, M. David, H.Vondráčková, Maxim Turbulenc, Jan Spálený atd.), novinář (Mladý svět, Sluníčko), spisovatel (Šúbidy blues, Namlouvání I, Pravdě do očí, Jeho Veličenstvo Míč, Majoucta, Nesmrtelná teta, Černé labutě, Čurumbum, Upoviny, Se Sluníčkem kolem světa, Úspěch - a co za to? (1,2,3), Namlouvání II., Krátký řádky, Roky jako motýli, Klec na Slavíky, Jizvy na zip), scénárista (celovečerní film Vyhrávat potichu, televizní scénáře atd.) a marketingový ředitel firmy Bonton (1989-1992).

V letech 1992-2004 agentura Arcadia Art Agency vytvořila na 1100 společenských večerů, slavnostních filmových premiér, zábavných programů, koncertních vystoupení a originálních firemních prezentací.

SKROMNOST NENÍ NA MÍSTĚ
Umíme všechny a všechno!
Jsme vaše zlatá rybka. Splníme vám ne tři, ale všechna přání!


Agentura ARCADIA ART AGENCY
Renoirova 1051/2a
152 00 Praha 5

tel. a fax 251 810 898

Jan Krůta
tel.: 603/ 235 213
E-mail: jan.kruta@arcadia-art.cz

Sekretariát a produkce:
251 810 898 (8-13 hod.)
E-mail: info@arcadia-art.cz

  • Díky osobním neformálním kontaktům s umělci nejrůznějších žánrů máme přístup tam, kde jiní čekají za dveřmi. Díky mnohaleté praxi máme možnost individuálního kontaktu a individuálních cen stanovených podle možností klienta.

  • Agentura je výjimečná svou flexibilitou a schopností zprostředkovávat veškeré špičkové umělce a "na klíč" připravovat a produkovat jakékoliv kulturní, sportovní a společenské akce. Úzce spolupracuje s velkým množstvím časopiseckých a novinových redakcí, s ČTV a TV Nova, s nakladatelstvími, ale i se spoustou dalších významných firem a médií.

  • Arcadia Art Agency zprostředkovává zahraniční angažmá středoevropským umělcům v zemích Evropské unie a prostřednictvím turistických zaoceánských lodí i po celém světě.

  • Agentura má svou divizi nakladatelství (vydala více než padesát knih). Nabízí zájemcům polygrafické zpracování a vydání jejich knih v libovolném nákladu počínaje jedním kusem !

  • Pronajímá (na čtvrt nebo půl roku), případně zprostředkovává prodej výtvarných děl předních českých výtvarníků a instaluje je v interiérech meeting-roomů, show-roomů, kanceláří top manažerů a v jiných firemních i privátních interiérech.

  • Zprostředkovává pro své náročné klienty vytvoření kvalitních uměleckých portrétů až do životní velikosti (olejomalby), též kresby, karikatury.