Arcadia Art Agency pro Vás kompletně vyprodukuje celovečerní komponované pořady, originální prezentace, programy na plesy, společenské akce v nejatraktivnějších a neobvyklých prostorách v Praze i mimo ni a s tím souvisící mediální podporu. Agentura na vyžádání zprostředkovává vystoupení vámi vyžádaných umělců (herci, zpěváci, moderátoři, hudebníci všech žánrů, kapely, kouzelníci, imitátoři, artisti atd.) v nejrůznějších celcích i samostatně.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

V našem adresáři jsou
všechna jména
českého showbyznysu !

Kontaktujte nás!
Společně vytvoříme program podle vašich požadavků a možností vašeho rozpočtu!


Dále jmenovitě uvádíme jen zajímavosti a tipy, na které byste si možná nevzpomněli.
KLIKNĚTE PRO ZVĚTŠENÍ
KLIKNĚTE PRO ZVĚTŠENÍ

Revival kapela
THE BEATLES REVIVAL BAND

Jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin. Vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 1100 úspěšných koncertů, TV natáčení, vystoupení v divadlech a kulturních centrech, na firemních párty a plesech, večírcích, festivalech a Silvestrech a to nejen v Čechách ale i v Německu, Polsku (např. s britskými The Smokie, Joe Cocker), Rakousku,Francii, Holandsku, Maďarsku, na Slovensku, a dokonce v rodišti legendární čtveřice – severoanglickém Liverpoolu. Na podzim 2003 se kapela s obrovským úspěchem zúčastnila festivalu Liverpool International Beatle Week 2003. Nejen že několikrát vystupovali kromě jiných podií v legendárním Cavern Clubu a mimo jiné absolvovali hodinové interview v BBC, ale okamžitě byli mezi revivaly z celého světa zařazeni jako finále závěrečného galakoncertu a samozřejmě pozváni jako hosti následujícího ročníku, na který se z celého světa sjíždí půl milionu posluchačů. Klíčem k tomuto obrovskému úspěchu je nejen dokonalé nastudování a provedení každé z padesáti skladeb, které má skupina v repertoáru, ale i neuvěřitelná fyzická a hlasová podobnost členů skupiny s opravdovými Beatles. Perfektní image doplňují čtyři sady přesných kopií kostýmů, ve kterých Beatles vystupovali, stylové účesy a detailně okopírované charakteristické pohyby jednotlivých členů na pódiu. Dokonalý "Stage Look" korunuje pro Beatles nepostradatelný levoruký baskytarista, který s lehkostí a dokonalým feelingem hraje party svého protějšku – Paula McCartneyho. Dále skupina používá jedině originální vintage nástroje Rickenbacker, Gretsch, Hofner a Ludwig a aparatury VOX, na něž hráli Beatles a díky nimž je dosaženo absolutně autentického zvuku, který znáte z desek či záznamů koncertů Beatles. Dokonce i takové zdánlivě nepodstatné detaily jako originální chromované stojany VOX pod zesilovače nebo originální boty Beatles Chelsea Cavern Boots jsou pro skupinu důležité. Žádná odchylka od originálu není dovolena a každičký detail má své důležité místo a pomáhá utvářet perfektní celek, který přesvědčí i toho nejzarytějšího detailistu a milovníka originálu.

Koncert Beatles Revivalu je opravdovou a dokonalou kopií koncertu legendárních Beatles. Jako důkaz slouží i to, že skupina byla pozvána do rodiště Beatles - anglického Liverpoolu a tam v legendárním Cavern Clubu odehrála tři vystoupení a absolvovala hodinové interview a živý koncert v pořadu On The Beat na Liverpool BBC Merseyside Radio, což se dosud žádné neanglické skupině nepodařilo. Po vystoupení v Adelphi Hotel v Liverpoolu přišel dokonce skupině poděkovat dlouholetý tajemník Beatles Alistair Taylor a prohlásil, že vystoupení skupiny bylo naprosto dokonalé a chvílemi prý nevěřil, že na pódiu nehrají praví Beatles, přestože s nimi strávil na cestách dlouhých pět let. Jedním z důkazů je též obrovský úspěch na Estrel Beatles Festivalu v Berlíně, kde skupina svým výkonem nadchla prvního manažera Beatles Alana Williamse natolik, že kapelu přizval ke spolupráci na projektu John Lennon Memorial. V neposlední řadě je též měřítkem úspěchu bezpočet televizních vystoupení, například v TV Nova, ČT1, maďarské MTV, polské TVP1, slovenské TV Markíza, německé MDF1 a dalších televizích po celé Evropě. Můžete si tedy být jisti, že Beatles Revival bude opravdovou ozdobou vašich akcí a jeho vystoupení nadchne Vaše diváky, klienty, zákazníky i vás, stejně jako byly dosud vždy nadšeny stovky tisíc diváků po celé Evropě.

Typy akcí, na kterých skupina vystupuje:
Koncerty v divadlech, kulturních střediscích, letních amfiteátrech a parketech, muzikálové show, plesy, festivaly, městské slavnosti, pivní slavnosti, vinobraní, trnkobraní, Silvestrovské akce, firemní a PR párty, televizní pořady, soukromé akce, kluby, doprovodné kulturní programy výstav, sportovních akcí, opening akcí a módních přehlídek, jako předskokani známých domácích i zahraničních hvězd.

Typy vystoupení:
Koncert The Beatles Story - cca 2x40 minut s přestávkou - kluby, divadla a kulturní střediska (možno s převleky) Hudební vstupy - 1 až 3x30 minut se dvěma přestávkami - možno s převleky kluby, párty, plesy ... Koncert Best Of - výběr nejznámějších hitů - cca 60 minut - plesy či firemní a městské akce nebo divadla a festivaly... Playback set - doba trvání zhruba 15 minut. Vhodné do televizních pořadů a na časově a technicky exponované VIP akce Vstupy během akce dle dohody - možno bez přestávky až 70 minut

Originální nástroje a pódiová aparatura:
- Sólová kytara Rickenbacker 330 Fireglow, aparatura VOX AC30
- Rytmická kytara Rickenbacker 350 Liverpool, aparatura VOX AC30
- Basová kytara lefthanded Höfner Violin Bass, aparatura VOX T100
- Bicí Ludwig - Fab 4 Set, Black Oyster Finish


Kostýmy:
- Kopie černých obleků používaných v letech 1962-64 + Beatle Chelsea Cavern Boots
- Kopie šedých obleků s černými klopami z období 1963-65 + Beatle Chelsea Cavern Boots
- Kopie Shea Stadium Jackets z let 1965-66 + Beatle Chelsea Cavern Boots


Promo CD S INFORMACEMI, FOTKAMI, HUDEBNÍMI UKÁZKAMI a plakáty k dispozici!

www.thebeatles.cz

KLIKNĚTE PRO ZVĚTŠENÍ

NOBLESS

Dívčí smyčcový kvartet s klasickými nebo nejmodernějšími nástroji Yamaha hraje na vynikající úrovni klasický repertoár, ale i moderní verze klasických témat v aranžmá Michala Davida a strhující úpravy legendárních čísel rockové a populární hudby. Show, která v této oblasti u nás nemá obdoby!

ANTONÍN GONDOLÁN TRIO

Po začátcích na postu baskytaristy v Orchestru Karla Gotta v polovině šedesátých let a jeho legendárních úspěchů v Las Vegas, přes dlouhá léta emigrace a prestižních pódií celého světa s hudební skupinou rozvětvené rodiny Gondolánů, až po návrat domů, nové úspěchy s triem, návrat na koncertní pódia, mnohá televizní vystoupení a nové CD Čekej a neplakej v Multisonicu.
Trio Antonína Gondolána s občasnými hosty je jedinečným zážitkem pro milovníky hudby, která vychází ze srdce. Romské kořeny, brilantní technické zvládnutí nástrojů, jazzový feeling, "sexy" zpěv leadera.

PhDr. MARTIN KRATOCHVÍL a
JAZZ Q

 • Koncert Jazz Q v legendární sestavě !!!
 • Koncert Jazz Q se střední odpočinkovou částí „Odpovědna Doktora Q.“ (Martin)
 • Koncert akustického dua Martin Kratochvíl a Tony Ackermann (USA)
 • Koncert akustického dua Kratochvíl-Ackermann + filmová a slide show Martina jako cestovatele (Nejstarší Čech, který vystoupil na osmitisícovku!!!).
 • Filmová a slide show Martina Kratochvíla (20x v Himálajích, sám točí, předvede a komentuje filmy o všech koutech světa!)


 • Snahou agentury je prodávat „balíčky“ pořadů (večerní koncerty kombinovat s Martinovými film a slide cestovatelskými show pro zájemce o cestování a školy).

  EMIL VIKLICKÝ TRIO

  Nesmírně úspěšný jazzman i autor vážné hudby, v poslední době s nádhernými kritikami na americké CD Emil Viklický-piano, František Uhlíř-bass, Laco Tropp-drums. Emil Viklický Trio plus cimbalistka a zpěvačka Zuzana Lapčíková

  ZORA JANDOVÁ a ZDENĚK MERTA

  Písňový recital Zory Jandové a Zdenka Merty obsahuje jejich vlastní tvorbu, písně ze známých muzikálů i klasický francouzský šanson - Zora zpívá tento repertoár v sedmi jazycích. Klavírní doprovod Zdeňka Merty je typicky autorským pohledem sjednocujícím různé styly. Jejich představení se hrálo v pěti amerických a pěti evropských státech a jeho televizní záznam odvysílalo 85 televizních stanic po celém světě. Režie St. Moša. Představení je možno uvést v angličtině. Z tohoto hlediska je vhodné využít jeho části pro prezentace a exkluzivní prestižní večery - zvláště se zahraničními hosty.

  GOSPEL TIME

  Dvanáct až dvacet zpěváků, kteří pod vedením zpěvačky Zuzany Stirské po intenzívním zkoušení vyjeli po účinkování v divadle Semafor jako zjevení na českou hudební scénu a přinášejí sem neviděný a neslyšený projev. Známé i naprosto neznámé gospely ožívají v jejich podání s takovou brilancí a vehemencí, že rozhýbou jakékoliv hlediště. V jejich repertoáru jsou i evergreeny, semaforské písničky a další písně s vynikajícími texty Jiřího Suchého, Josefa Fouska a dalších. Mnohokrát vystupovali v televizích, zpívají nejen v pražském Semaforu, ale i v chrámu sv.Mikuláše, v klubech a na mnoha firemních a příležitostných show. Jsou noví, neokoukaní a neoposlouchaní. CD: Zuzana se vrací, Vám, jen vám

  Publicistický a hudební program NA VLASTNÍ UŠI

  Josef Klíma, všeobecně známý reportér pořadu TV Nova Na vlastní oči, vydal u firmy GoJa své první písničkářské CD. Písničky z tohoto nosiče jsou základem komorního pořadu živě hraných a zpívaných písniček a nesmírně zajímavého vyprávění o aférách a kauzách, které na obrazovce diváci nikdy neviděli a asi ani neuvidí.

  Zábavné programy
  JAK TO VIDĚLI NA VLASTNÍ OČI

  Pořad vyprávění a písniček. Strhující příběhy vyprávějí šéfredaktor redakce publicistiky TV Nova Radek John nebo reportérka Pavlína Wolfová, případně doprovázeni písničkami zpěvačky PET (Martiny Čechové) z jejího posledního alba „Brouka v hlavě mám“ .

  Jan Hedl "Sahara"
  MATKA ZEBRA

  Autor mnoha písní, nesmlouvavý zpěvák básnivě drsných textů je známý především ze zlatých dob kapely Precedens v éře Báry Basikové. V klubovém pořadu s kapelou Sahara, složenou ze skvělých rockových legend, neodbytně připomíná Leonarda Cohena, i když je naprosto svůj. Nádherné, překvapivé a tajuplné obrazy v textech, opravdovost a nehranost syrového projevu, to vše rozehrává velký zážitek pro publikum, které dokáže ocenit takové písně, jako byla a je poslední Saharova hitovka s Bárou Basikovou - Tisíc jmen.
  CD s repertoárem z koncertů vydal Sony Music/Bonton

  Zábavný program
  JIŘÍ KRAMPOL VÍ O ŽIVOTĚ SVÉ
  aneb Nikdo není dokonalý.

  Příval smíchu a vynikající zábavy s geniálním vypravěčem a bavičem Jiřím Krampolem, volně navazující na známé TV pořady. V případě zájmu je možné obohatit o vstup dalšího hosta.

  LUĎEK SOBOTA a směšné divadlo
  ŠLAMASTYKY

  Pojízdná psychoterapeutická poradna „Mraky z duše ven, s.r.o.“ přijíždí do vašeho města, aby tou nejhygieničtější očistou – tedy smíchem - ošetřila vaše hlavy. Psycholog dr. Janča (Petr Jančařík) řeší problémy pacientů (Luděk Sobota) s rozličnými životními šlamastykami. Principál souboru se jako autor i herec touto hrou vymyká televiznímu zaškatulkování a svým výkonem navazuje na nejlepší kořeny svého herectví z dob (ještě liberecké) Ypsilonky a Semaforu.

  Hrají: Luděk SOBOTA (všichni pacienti),Petr JANČAŘÍK (dr. Janča),Milan ŠIMÁČEK (kulak Vata, ředitelé a podobná individua),Jaroslav ČEJKA (mecenáš s tisíci převleky), Adriena SOBOTOVÁ-VLASÁKOVÁ (všechny manželky),Bára MOUTELÍKOVÁ (všechny sekretářky)

  Dívčí pěvecký duet
  PUSSY

  Pěvecká formace krásných mladých dívek zpívá klasiku 70.-90. let. Výhodná součást komponovaných večerů, diskoték, společenských večerů. Nové CD!

  BONEY M Revival

  Jediní v České republice!
  Skupina vznikla spojením mladých profesionálních zpěváků a tanečníků, jejichž dospívání bylo hvězdnou kariérou Boney M ovlivněno. Vystoupení této revivalové skupiny může být příjemnou a atraktivní vzpomínkou pro ty, kteří v době největší slávy skupiny Boney M patřili k jejím fanouškům, ale i hudebním zážitkem pro mladší generace, které si rády poslechnou hudbu 80. let se vším, co k ní neodmyslitelně patřilo (kostýmy, paruky, pódiová show, tanec). Barevná kostýmová show je vhodným doplňkem společenských akcí, firemních party, diskoték, plesů, módních přehlídek a hudebních klubů.

  JOHN LENNON REVIVAL

  Revivalová kapela s repertoárem pozdějších Beatles a dalších kapel 60. let. Hraje v klubech, na plesech, na V.I.P. večírcích.

  MILAN DROBNÝ
  Drobnosti mého života

  Pořad písniček a vyprávění o populární muzice i populárních lidech kolem ní přináší výbornou zábavu pro pamětníky a střední generaci.
  Varianty: živé vystoupení s kapelou, případně kratší bloky s kytarou nebo na halfplayback.
  Možnost moderování, vystoupení na plesech a společenských akcích.

  Nejlepší ro(c)ky Leška Semelky

  Komorní pořad legendy české rockové scény s dnes už klasickými písničkami (Šaty z šátků atd.)

  EXTRAMÓDA

  Módní přehlídka, inspirující především mladé lidi k cílevědomé tvorbě vlastní image. Přehlídka dokazuje, že současné módní oblečení není určeno pouze pro top-modelky, ale i pro děvčata, která nesplňují ideální parametry. Možné konkrétní zaměření (prádlo, tvrdá móda – kůže atd., co právě „frčí“, výtvarná „ujetá“ extravagantní móda). 

  Vhodné pro kluby, diskotéky, zábavné pořady, firemní večery. Trvání programu podle dohody, obvykle 2x 15 min.

  GEORGE and ROSES

  Vynikající soubor (zpěvák, dvě zpěvačky, variabilní počet výborných hudebníků) bývalého známého interpreta Jiřího Hromádky, který více než desetiletí vystupuje v exkluzivních podnicích Rakouska, Německa a Švýcarska a na luxusních turistických lodích na cestách kolem světa. Velmi široký světový repertoár v původních jazycích, příjemný zvuk i vizuální dojem. Velmi vhodné pro večírky, rauty atd.

  TIMBRE MUSIC SHOW - HITY ČASU (1930-2004)

  Žhavě současná skvělá muzika, akční choreografie, paruky, masky, převleky, projekce. Světová pop, evergreeny, jihoamerická scéna, česká a německá dechovka. Od 15 do 120 minut, pro tančící i sedící, koncerty, rauty, plesy. Velmi vhodné pro zahraniční klientelu (zpěv i uvádění čeština, angličtina, němčina) Skvělé reference ze špičkových zahraničních podií.

  LATIN WAWE GROUP

  Latinský repertoár, swingové evergreeny, jazzové standardy, hitparádový popový repertoár. Jazykové vybavení, zkušenosti ze zahraničních angažmá, strhující projev, špičkoví hudebníci (Big Band Felixe Slováčka, Juan Mortimer Group-USA atd.)

  BLUES ROBERTA SLEZÁKA

  Výborná bluesová kapela, s výrazně otextovaným českým koncertním repertoárem, vynikajícím instrumentalistou a frontmanem. Kluby, hospody, open air – vynikající atmosféra!

  Skupina DUBIA FORTUNA
  (POCHYBNÉ ŠTĚSTÍ)

  Skupina velmi osobitě interpretující evropskou středověkou světskou hudbu, písničky z tržnic, hospod, lidových veselic. Kostýmovaná kapela se doprovází na atraktivní dobové nástroje. Vystoupení navozuje atmosféru pohody, nevázanosti a veselí, kapela spolupracuje s celou řadou podobně orientovaných tanečních skupin. Písně jsou provedeny v původních jazycích. Průvodní slovo je variabilní, může zahrnout i výklad o době a místě vzniku, přes charakteristiku dobových nástrojů a výuku tanců. Využití: Městské, zámecké a hradní slavnosti, společenské večery, rauty, vernisáže, sympozia, kluby, divadla, hudební festivaly, vinobraní, slavnosti jara, léta... piva atd.

  PAPAYA GIRLS

  Desetičlenné dívčí jazzrockové combo tvoří současné nebo bývalé studentky pražských konzervatoří. Kapelu vede Pavel Pivarči, profesor konzervatoře Jaroslava Ježka, saxofonista Kontrabandu Milana Svobody, pražského Radio Big Bandu a Orchestru Gustava Broma. Kapela s úspěchem vystupuje na různých jazzových akcích, někdy spolu s renomovanými sólisty.

  NEJVĚTŠÍ ITALSKÉ HITY

  Leoš Petrů a Michaela Linková Pořad pro kluby, diskotéky,VIP večery, penziony, plesy Velice variabilní!Pořad pro kluby, diskotéky,VIP večery, penziony, plesy

   

  DĚTSKĚ PROGRAMY

  Více než desetiletá zkušenost v přípravě pořadů pro děti a s dětmi. Častá spolupráce při tvorbě scénářů, dramaturgii a produkci dětských pořadů v televizích. Příprava dětských akcí pro velké firmy.

  Příprava a organizační zajištění akcí pro děti (Den dětí, Návrat z prázdnin, Mikulášské, vánoční oslavy atd.), realizace podle vašich finančních možností, zajištění známých osobností - přímé kontakty - moderátoři, zpěváci, Magdalena Reifová, Michal Nesvadba, Václav Upír Krejčí, Standa Hložek, Heidi, Dáda Patrasová, herci…

 • zajištění ozvučení, osvětlení
 • zajištění výzdoby a aranžmá scény
 • zajištění foto, video dokumentace
 • Ostrov pirátů
  Soutěžní pořad, boje s piráty, cesta za pokladem a jeho objevování.

  Noemova archa
  Výtvarný happening s dětmi, tvorba masek a společná improvizace příběhu o zvířátkách
  Trvání: 100 min.

   

  IMITÁTOŘI, MIMOVÉ A KLAUNI

  v případě potřeby zajistíme pro vaše programy všechny české špičky.

  KOUZELNICKÉ SHOW

  Programy pro děti i dospělé, mikromagie přímo u stolu mezi hosty, atraktivní velké programy i komorní vystoupení. Nabízíme špičkové show iluzionistů odměněných na světových festivalech magie.

  TANEC

  Zajistíme pro vaše akce tanečníky, tanečnice, taneční soubory na nejvyšší úrovni a ze všech žánrů (historický tanec, country, hip hop, modern a jazz dance, step, standardní a latinskoamerické tance, rokenrol, akrobatický rokenrol, vše na špičkové, mnohdy světové úrovni!)

  MODERÁTOŘI

  Lucie BORHYOVÁ
  Slávek BOURA
  Aleš CIBULKA
  František Ringo ČECH
  Marek EBEN
  Dalibor a Adéla GONDÍKOVI
  Aleš HÁMA
  Alexandr HEMALA
  Vladimír HRON
  Petr JANČAŘÍK
  Michal JANČAŘÍK
  Jan KOVAŘÍK
  Rey KORANTENG
  Sabina LAURINOVÁ
  Nicol LENERTOVÁ
  Markéta MAYEROVÁ
  Honza MUSIL
  Petr NOVOTNÝ
  Tina PLETÁNKOVÁ
  Pavel POULÍČEK
  Jan ROSÁK
  Magdalena REIFOVÁ
  Jaroslav SUCHÁNEK
  Michal SUCHÁNEK
  Pavel SVOBODA
  Karel ŠÍP
  Štěpán ŠKORPIL
  Pavel TRÁVNÍČEK
  Václav VANĚČEK
  Jiří VEJVODA
  Karel VOŘÍŠEK
  Jakub ŽELEZNÝ


  V případě zájmu doporučíme další jména a zajistíme jejich účinkování. Nabízíme moderování v cizích jazycích, případně moderování odborných akcí. Všichni moderátoři budou ozdobou a vtipnými průvodci vašich společenských akcí.

  K vašim komorním pořadům zajistíme zajímavé osobnosti z oblasti divadla, hudby, vědy a politiky.

  KURIOZITY

  Siláci, loutky, artisti, čeští zástupci v Guinessově knize rekordů, show pro dospělé atd.

   

  VÁŽNÁ HUDBA

  Sdělte nám váš záměr, poradíme a zajistíme vám umělce pro všechny kulturní příležitosti. Počínaje nejslavnějšími současnými českými veličinami (Magdalena Kožená, Kateřina Englichová, Eva Urbanová, Pavel Šporcl), přes hudební programy týkající se jen určitého období, či hodící se jen k určitému druhu produkce (fanfáry, církevní hudba, zámecká hudba atd.)

  Velké možnosti při UVÁDĚNÍ MLADÝCH UMĚLCŮ:
  Dopřejte svým klientům a svému publiku slavné maličkosti i stěžejní díla světového repertoáru v podání vítězů významných soutěží mladých hudebníků, vynikající mladé sólisty i komorní formace!

  ROMAN PATOČKA (1981) - housle

  student Akademie múzických umění v Praze (prof. Ivan Štraus). Od roku 2000 si získává značný respekt jako výrazná sólistická osobnost díky četným oceněním na mezinárodních soutěžích v ČR i v zahraničí. V r. 2000 získal 1. cenu na Soutěži Bohuslava Martinů v rakouském Semmeringu, 1. cenu na Soutěži Bohuslava Martinů v Praze, 2001 se zúčastnil semifinále Soutěže Louise Spohra ve Weimaru (SRN), 2002 účast v semifinále soutěže Talent roku v Praze, 1. cena na soutěži Beethovenův Hradec, zvláštní ocenění v Rotary soutěži a rovněž se zúčastnil semifinále soutěže TIJI – New Talent. Největším dosavadním úspěchem je však 2. místo na prestižní mezinárodní soutěži Pražského jara (1. cena nebyla udělena) a titul laureáta, kde dále získal cenu Nadace Bohuslava Martinů, cenu Nadace Gideona Kleina, cenu Olega Podgorného a zvláštní ocenění hudebního nakladatelství Barenreiter – Verlag Kassel. Jako sólista, komorní i orchestrální hráč vystupuje nejen v Praze a ostatních městech ČR, ale podnikl rovněž koncertní turné do mnoha zemí (Holandsko, Dánsko, Španělsko, Francie, Německo, Rakousko, Itálie, Slovinsko, Belgie, Turecko, USA). Díky svým soutěžním úspěchům se stává vyhledávaným sólistou českých i zahraničních orchestrů: třikrát úspěšně vystoupil s Filharmonií Pardubice pod taktovkou Leoše Svárovského ve Dvořákově houslovém koncertu, na festivalu Mladá Praha hrál v pražském Rudolfinu s Junior Philharmonic Orchestra of Tokio (dirigent Hideaki Hirai), kde zazněl Mozartův Koncert pro housle a orchestr G-dur, s Karlovarským symfonickým orchestrem (dir. R. Krečmer) provedl Glazunovův houslový koncert a v Mozartově Koncertu G-dur se představil s českobudějovickou filharmonií (dir. V. Spurný ). Repertoár Romana Patočky obsahuje širokou škálu virtuózních houslových skladeb, skladeb komorních a několik světových houslových koncertů (Prokofjev, Sibelius, Dvořák ad.). Svým talentem se řadí k významné nastupující generaci českého houslového umění.

  Vystupuje s klavírním doprovodem Silvie Ježkové , posluchačky HAMU (prof. I . Klánský).

  DÍVČÍ KLASICKÉ FORMACE od duet po komorní orchestr


  KOMORNÍ SDRUŽENÍ ŠPIČKOVÝCH HUDEBNÍKŮ

  od koncertů, po hudbu k rautům, dobové kostýmy.

  MICHAL HROMEK Consort

  kvarteto ve složení: kytara, flétna, viola (housle/viola d`amour), perkuse (vibrafon), cembalo

 • Kytarové duo keltská Kytara
 • Duet kytara a zpěv se zpěvačkou Hanou Frejkovou, která interpretuje písně v jidiš.
 •